10 Led

Při vývoji konceptu Peri Duo bylo myšleno i na zdraví a bezpečnost pracovníků. Proto mezi komponenty najdeme také vše potřebné pro tvorbu pracovních lávek, a také uchycení zábradlí.

10 Led

Systém Duo je koncipován na běžnou výšku 2,7 m, přičemž lze samozřejmě dosáhnout kterékoliv jiné výšky. Ke správnému zapření jsou dodávány stěnové stabilizátory, jejichž použití je velmi jednoduché a účelné zároveň.

10 Led

Řezání klasických bednících dílců je pracné a vzniká při něm mnoho odpadu, s tím je ale nyní konec. Nejužší panel systému Duo je široký jen 15 cm, díky čemuž můžete celé bednění seskládat do požadovaného tvaru stavby bez nutnosti řezů.

10 Led

Odbočky stěn, a také další případy pravoúhlých rohů lze velmi snadno a přesně vytvořit díky k tomu určeným klipům a vložkám. Odpadnou Vám tedy starosti, které znáte při pracném úhlování klasického dřevěného bednění.

10 Led

Ve srovnání s jinými materiály, jako je např. ocel nebo dřevo, je bednění Duo lehké, a proto zvládnete práci i bez jeřábu. Odpadají tímto náklady na techniku a vyšší počet pracovníků.

15 Lis

Systém Peri DUO využijete pro všechny aplikace bednění v průběhu celé stavby. Není třeba pořizovat stále nové bednící dílce jako kdysi - s jedním systémem teď zvládnete bednění stropů, stropů, stěn, sloupů a dalších částí stavby.